• Otwarte Klatki

Cyrk to ogromne cierpienie dzikich zwierząt.

Wyraź swój sprzeciw i podpisz petycję!

Ich los zależy od Ciebie. Podpisz apel do posłów!

Bądź pierwszą osobą, która podpisze petycję! Brakuje jeszcze 500 do najbliższego celu.

0%

Czy chcesz otrzymywać na podane wyżej dane kontaktowe informacje o działaniach Otwartych Klatek dla zwierząt?

Petycja zbierana jest przez Stowarzyszenie Otwarte Klatki. Szanujemy twoją prywatność i zapewniamy, że podane informacje będą używane wyłącznie do celów związanych z petycją. Wszystkie informacje na temat przetwarzania twoich danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności. Podpisując petycję zgadzasz się na przetwarzanie twoich danych osobowych związanych z celem petycji oraz potwierdzasz, że masz ukończony 16 rok życia.

W Polsce nadal wykorzystuje się w cyrkach dzikie zwierzęta. Europejska Federacja Lekarzy Weterynarii stanowczo potwierdziła, że cyrki nie są w stanie zapewnić dzikim zwierzętom odpowiednich warunków. Zwierzęta ciągle cierpią.

Co spotyka zwierzęta w cyrkach?

PODPISZ APEL DO POSŁÓW!

Tak dla projektu zmiany Ustawy o Ochronie Zwierząt!

Po 20 latach od uchwalenia polskiej Ustawy o Ochronie Zwierząt nadszedł czas, aby ją ulepszyć. Do Sejmu trafił właśnie projekt nowelizacji, który może uchronić od cierpienia miliony zwierząt w Polsce. Projekt zawiera szereg zmian ważnych dla zwierząt. Wśród nich – zakaz wykorzystywania zwierząt w cyrkach.

Zamiast być krajem przyzwalającym na cierpienie zwierząt, Polska ma szansę stać się liderem pozytywnych zmian na ich rzecz. Żeby tak się stało, Sejm, Senat oraz Prezydent muszą stanąć po stronie zwierząt.

Dlatego zwracam się do wszystkich posłów, senatorów oraz Prezydenta RP: proszę o poparcie projektu nowelizacji Ustawy o Ochronie Zwierząt zakazującego wykorzystywania zwierząt w cyrkach.

Niech Polacy będą dumni z prawa chroniącego zwierzęta.

Podpisz petycję

Pomóż nam uzyskać więcej podpisów

Powiedz znajomym, że mogą pomóc zwierzętom!