Działaj.
Bądź częścią zmiany.

Nasze działania zależą od Twojego wsparcia.
Pomóż nam zmienić sytuację zwierząt.

Jak jeszcze możesz pomóc?

Przekaż 1,5% podatku

Pobierz darmowy program do rozliczania PIT lub wypełnij go online

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego, dlatego możesz przekazać nam 1,5% swojego podatku, który zasili nasze działania dla zwierząt.

Pracuj z nami!

Chcesz zmieniać los zwierząt na pełen etat? Zobacz nasze oferty pracy!

Zmiany, o które walczymy, wymagają dużego zaangażowania wielu aktywistek i aktywistów. Dołącz do grona osób, dla których aktywizm na rzecz zwierząt jest nie tylko pasją, ale także pracą.

Dowiedz się więcej →

Dokumentuj

Pomóż nam ukazać prawdziwy obraz chowu zwierząt w Polsce

Jeśli widzisz w swoim otoczeniu przypadek okrucieństwa wobec zwierząt, nie pozostań obojętny. Postaraj się udokumentować to co widzisz i prześlij nam taki film czy zdjęcia. Misją naszego stowarzyszenia jest przedstawianie rzeczywistych warunków na fermach przemysłowych w Polsce – w tym celu chcemy publikować materiały audiowizualne pochodzące z tego typu miejsc.

Jedz ze współczuciem

Ogranicz spożywanie mięsa, jajek i mleka

Na diecie roślinnej możesz uratować około 30 zwierząt rocznie. Po dziesięciu latach już około 300. A ile uda Ci się uratować do końca życia? Nawet jeśli nie przejdziesz na weganizm, ograniczając spożycia mięsa, jajek i mleka możesz uwolnić wiele zwierząt od cierpienia.

Zapisz się do naszego Roślinnego Wyzwania, aby dowiedzieć się, jak w łatwy sposób wprowadzać więcej roślinnych posiłków do swojej diety.

Obserwuj nas

Bądź na bieżąco

Trzymaj z nami rękę na pulsie i dołącz do 4629 osób, którym zależy na losie zwierząt hodowanych przemysłowo.

Wysyłając formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie zawartych w nim danych osobowych i informowanie Cię o działaniach Stowarzyszenia Otwarte Klatki zgodnie z naszą polityką prywatności.

Stowarzyszenie Otwarte Klatki

ul. Grottgera 16/1, 60-758 Poznań

KRS: 0000444120