Partnerzy

Akademia Białego Kruka

Akademia Białego Kruka

Akademia Białego Kruka:

Akademia Białego Kruka zajmuje się szkoleniami z zakresu Six Sigma oraz Lean Management. Tworzą ją pełni pasji ludzie, którzy od lat kształcą przyszłych liderów i wierzą w to, że „jest sposób na wszystko”.

Forma współpracy:

Firma przekazuje część dochodu z pierwszego dnia organizowanej co roku Konferencji Lean | Six Sigma.

ClickUp

ClickUp

ClickUp:

ClickUp to narzędzie do zarządzania zadaniami i projektami, pozwalające na sprawną pracę zespołową – szczególnie dla zespołów zdalnych.

Forma współpracy:

Udostępnienie narzędzia za darmo.

Clipchamp

Clipchamp

Clipchamp:

Clipchamp to narzędzie online, które pomaga każdemu tworzyć niesamowite filmy. Pozwala na interaktywną edycję wideo w czasie rzeczywistym oraz zawiera rozbudowaną bazę filmów i zdjęć stockowych.

Forma współpracy:

Udostępnienie narzędzia za darmo.

Donateo

Donateo

Donateo:

Donateo, jako swoją misję uznaje stworzenie kultury dobroczynności poprzez dostarczenie możliwości prostej i przyjemnej pomocy innym. Aplikacja Donateo to technologiczna platforma fundraisingu cyfrowego wykorzystująca najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie płatności bezgotówkowych w sektorze dobroczynności.

Forma współpracy:

Udostępnienie aplikacji i urządzeń od Donateo w celu pozyskiwania darowizn płatnościami bezgotówkowymi.

Eventory

Eventory

Eventory:

Eventory to platforma internetowa, za pomocą której możliwe jest zaplanowanie, przeprowadzenie oraz przeanalizowanie dowolnego wydarzenia czy spotkania biznesowego. To narzędzie, z którego na co dzień korzystają firmy z sektora Enterprise, aby zarządzać całą swoją strategią event marketingową.

Forma współpracy:

Udostępnienie platformy internetowej pod organizację konferencji Plant-Powered Perspectives i CARE Conference on Animal Rights in Europe.

FotoForma

FotoForma

FotoForma:

Forma współpracy:

GoOut

GoOut

GoOut:

GoOut to platforma, która służy do wyszukiwania interesujących wydarzeń na obszarze całej Polski wraz z możliwością zakupu biletu na daną akcję.

Forma współpracy:

Firma umożliwia nam sprzedaż biletów na wydarzenia Otwartych Klatek ze specjalną zniżką.

Instytut Monitorowania Mediów

Instytut Monitorowania Mediów

Instytut Monitorowania Mediów:

Instytut Monitorowania Mediów od przeszło 20 lat wspiera marki, firmy, osoby i instytucje w efektywnym planowaniu, mierzeniu i raportowaniu efektów z zakresu public relations i marketingu. IMM jako jedyny na rynku integruje wyniki publikacji ze wszystkich mediów w jednym narzędziu, w tym również reklamy, a także realizuje rozszerzone analizy na życzenie.

Forma współpracy:

IMM prowadzi monitoring działań komunikacyjnych Otwartych Klatek i innych ważnych dla Stowarzyszenia zagadnień w mediach tradycyjnych i social mediach.

Karolina Bik Jewelry

Karolina Bik Jewelry

Karolina Bik Jewelry:

Karolina Bik to artystka, rzemieślnik, twórca oraz złotnik z wykształcenia. Pracownia biżuterii, w której kreacje biżuteryjne są inspirowane naturą. Dzieła wychodzące z rąk Karoliny są na pograniczu sztuki a biżuterii użytkowej.

Forma współpracy:

Karolina Bik co miesiąc wspiera zwierzęta przekazując % od dochodu na rzecz Otwartych Klatek.

Mediafarm

Mediafarm

Mediafarm:

Mediafarm jest wiodącą niezależną siecią reklamy video w polskim internecie. Realizuje skuteczne masowe kampanie z wykorzystaniem video skierowane do dorosłych oraz dzieci w ponad dwustu serwisach internetowych z Polski oraz zagranicy.

Forma współpracy:

Darmowa emisja kampanii promujących cele Stowarzyszenia.

Musictoolz

Musictoolz

Musictoolz:

Musictoolz to dystrybutor najwyższej klasy sprzętu pro audio, wyposażający studia nagraniowe, mikserskie i masteringowe, jak również niewielkie studia projektowe.

Forma współpracy:

Firma przekazuje Stowarzyszeniu 2% zysków.

NinetyEight

NinetyEight

NinetyEight:

NinetyEight to marka odzieżowa projektująca m.in. bluzy, t-shirty i torby z oryginalnymi grafikami. Wśród swoich projektów ma również dział z nadrukami prozwierzęcymi.

Forma współpracy:

Firma przekazuje Stowarzyszeniu 10% zysków ze sprzedaży produktów z działu Animal Rights.

OTOFILM

OTOFILM

OTOFILM:

OTO Film to jedno z najstarszych i najbardziej uznanych studiów filmowych w Polsce. W ciągu 30 lat funkcjonowania na rynku wyprodukowało ponad 2000 kampanii reklamowych oraz kilkanaście filmów dokumentalnych, telewizyjnych i fabularnych.

Forma współpracy:

Panda Wanda

Panda Wanda

Panda Wanda:

Panda Wanda to sklep, który swoją ofertę opiera wyłącznie na etycznych produktach, których produkcja nikomu nie szkodzi – ani ludziom, ani zwierzętom, ani środowisku, a ich wytworzenie odbywa się w uczciwych warunkach.

Forma współpracy:

Firma przekazuje 5% ze sprzedaży każdej specjalnie przygotowanej dla Otwartych Klatek miski wykonanej z wyrzuconych łupin kokosa.

PayPal

PayPal

PayPal:

PayPal to firma umożliwiająca wysyłanie oraz odbieranie płatności przez Internet za pomocą bezpiecznego konta.

Forma współpracy:

Firma wspiera nas darowizną podczas corocznej akcji GivingTuesday.

Real-Construct

Real-Construct

Real-Construct:

Real-Construct to krakowski deweloper budowlany.

Forma współpracy:

Darowizny na cele statutowe. Pomoc w finansowaniu kampanii Cena futra

Sony

Sony

Sony:

Forma współpracy:

Tech To The Rescue

Tech To The Rescue

Tech To The Rescue:

Tech To The Rescue to firma łącząca organizacje charytatywne z firmami IT, wspierającymi rozwój NGO na całym świecie

Forma współpracy:

W ramach partnerstwa Otwartych Klatek i Tech To The Rescue pracujemy nad wdrożeniem nowej bazy danych oraz reorganizacją naszej infrastruktury i bezpieczeństwa.

Urban Vegan

Urban Vegan

Urban Vegan:

Urban Vegan to znajdujący się we Wrocławiu największy w Polsce market z artykułami roślinnymi. W swojej ofercie – dostępnej również w sklepie internetowym – posiada zarówno powszechnie znane, sprawdzone już produkty, jak i nowinki dopiero wchodzące na rynek wegański

Forma współpracy:

Comiesięczna darowizna na cele statutowe, wsparcie produktowe eventów.

VuFinder Studios

VuFinder Studios

VuFinder Studios:

VUFINDER STUDIOS to wirtualne studio produkcyjne działające na platformie z pogranicza produkcji filmowej i game-dev’u, która umożliwia renderowanie w czasie rzeczywistym. Studio wykorzystuje silnik gry komputerowej Unreal 5.1 do tworzenia wirtualnych światów i środowisk.

Forma współpracy:

Zielone Laboratorium

Zielone Laboratorium

Zielone Laboratorium:

Zielone Laboratorium to producent w pełni wegańskich kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Właścicielki firmy stawiają na etykę na każdym etapie produkcji.

Forma współpracy:

Firma przekazuje Stowarzyszeniu 5% zysków ze sprzedaży wybranych kosmetyków.

Zielone Pojęcie

Zielone Pojęcie

Zielone Pojęcie:

Zielone Pojęcie to nowa marka zdrowych i łatwych w przygotowaniu, suszonych posiłków. Wszystkie produkty zawierają 100% naturalnych składników, pozyskiwanych od lokalnych dostawców.

Forma współpracy:

Firma przekazuje Stowarzyszeniu 10 groszy ze sprzedaży każdego produktu.

Zmiany Zmiany

Zmiany Zmiany

Zmiany Zmiany:

Zmiany Zmiany to producent w 100% roślinnych, zdrowych i przepysznych batonów. Wyjątkowe smaki uzyskane są dzięki najlepszej jakości składnikom. Już w przeciągu pierwszych tygodni działalności firmy batony Zmiany Zmiany znalazły setki wiernych fanów.

Forma współpracy:

Firma przekazuje Stowarzyszeniu 1% zysków.

Współpraca

Zakres współpracy Stowarzyszenia z każdą firmą jest uzgadniany indywidualnie i opiera się na wzajemnym poszanowaniu celów i misji obu stron.

Zasady partnerstwa

 1. Stowarzyszenie Otwarte Klatki współpracuje jedynie z tymi firmami spożywczymi, które swoją działalnością przyczyniają się do promowania diety wegańskiej i wegetariańskiej lub z firmami niespożywczymi, których profil działalności nie jest sprzeczny z celami statutowymi Stowarzyszenia.
 2. Partnerem zostaje firma, która przez przynajmniej okres roku aktywnie angażuje się w pomoc naszemu stowarzyszeniu.
 3. Możliwe formy wsparcia, które Stowarzyszenie może przyjąć od firm:

  • darowizny finansowe
  • darowizny rzeczowe (np. produkty firmy z przeznaczaniem na nagrody w konkursach organizowanych w mediach społecznościowych lub na aukcje charytatywne, a także przydatne w pracy Stowarzyszenia wyposażenie)
  • bezpłatne wykonywanie usług na potrzeby prowadzonych przez Stowarzyszenie działań (np. druk materiałów, pozycjonowanie strony internetowej etc.)
  • marketing wiązany (przekazywanie Stowarzyszeniu określonego procenta zysków ze sprzedaży danego produktu)
  • wolontariat pracowniczy, w tym wolontariat kompetencji (Stowarzyszenie chętnie przyjmie pomoc w postaci szkoleń i warsztatów z zakresu PR, pracy zespołowej, koordynowania projektów, prowadzenia kampanii etc.)
  • Payroll (dobrowolne odpisy „groszowych końcówek” od pensji pracowników)
  • matching funds (pomnażanie przez firmę środków pieniężnych zebranych przez pracowników)
  • inne
 4. Każdorazowo do współpracy podchodzimy indywidualnie, pomagamy zorganizować działania i doceniamy zaangażowanie w pomoc zwierzętom.


Jeśli jako pracownik lub właściciel firmy masz pomysł na współpracę z naszym Stowarzyszeniem, skontaktuj się z nami: wspolpraca@otwarteklatki.pl

Bądź na bieżąco

Trzymaj z nami rękę na pulsie i dołącz do 4629 osób, którym zależy na losie zwierząt hodowanych przemysłowo.

Wysyłając formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie zawartych w nim danych osobowych i informowanie Cię o działaniach Stowarzyszenia Otwarte Klatki zgodnie z naszą polityką prywatności.

Stowarzyszenie Otwarte Klatki

ul. Grottgera 16/1, 60-758 Poznań

KRS: 0000444120