Dzięki kilku prostym kliknięciom możesz stać się częścią zmiany i wspólnie z nami wprowadzić zakaz hodowli zwierząt na futra! W grudniu Twoja pomoc ma szczególną moc! Jeśli zostaniesz stałym darczyńcą z kwotą minimum 20 zł miesięcznie, nasz anonimowy darczyńca dołoży do Twojej wpłaty 200 zł. To oznacza, że Twoje 20 zł w tym miesiącu jest warte aż 220 zł dla zwierząt!

W jaki sposób działają comiesięczne darowizny?

Dzięki połączeniu swojej karty z naszym systemem nie musisz pamiętać co miesiąc o przekazaniu darowizny. Od tego momentu wspólnie z nami walczysz o lepszy los dla zwierząt każdego dnia!
To bardzo proste:

  1. Wejdź na stronę www.200dlazwierzat.pl
  2. Wybierz kwotę miesięcznej darowizny, którą chcesz przekazać na pomoc zwierzętom (nasz darczyńca wesprze kwoty od minimum 20 zł miesięcznie)
  3. Podaj swoje dane: imię, nazwisko, adres mailowy
  4. Wpisz dane swojej karty płatniczej (dowolna, nie musi to być karta kredytowa)
  5. Od teraz z Twojej karty co miesiąc, automatycznie będzie pobierana wskazana przez Ciebie kwota i pomagając, stajesz się częścią zmiany!
  6. Nasz darczyńca przekaże nam dodatkowo 200 zł za Twoją pomoc!
  7. Dziękujemy Ci za to, że jesteś razem z nami!

Twoje dane są w 100% bezpieczne, nasza strona jest chroniona certyfikatem bezpieczeństwa wysokiej jakości. Nie przechowujemy danych Twojej karty.

Jaka jest minimalna kwota miesięcznej darowizny?

W grudniu, jeśli zdecydujesz się wpłacać na Otwarte Klatki minimum 20 zł miesięcznie, otrzymamy od naszego specjalnego darczyńcy dodatkowe 200 zł do Twojej wpłaty! Niestety kwoty poniżej 20 zł nie będą dodatkowo wspierane przez naszego darczyńcę. Pamiętaj, że 20 zł miesięcznie to zaledwie 0,67 zł dziennie, a dzięki temu masz ogromny wpływ na los zwierząt na fermach futrzarskich!

Dlaczego warto przekazywać darowizny co miesiąc, a nie jednorazowo?

Każdy rodzaj wsparcia jest dla nas naprawdę bardzo cenny i dziękujemy za każdą złotówkę, którą wspierasz nasze działania. Bez pomocy Twojej i innych naszych darczyńców nie bylibyśmy w stanie efektywnie pomagać zwierzętom. Jednak Twoje regularne wsparcie pomaga nam działać skuteczniej, bo dzięki temu jesteśmy w stanie lepiej zaplanować nasze przyszłe starania.
Walka z przemysłem futrzarskim to walka z niezwykle silnym przeciwnikiem, który posiada ogromny budżet na to, aby skutecznie utrudniać nam działania na rzecz zwierząt. Wciąż musimy być przygotowani na podejmowanie tej nierównej walki, dlatego Twoje regularne wsparcie pomaga nam uwierzyć, że wspólnie mamy siłę, aby zwyciężyć!

Dołącz do stałych darczyńców już dzisiaj!

Kliknij i zdobądź dla zwierząt dodatkowe 200 zł!

Czy mogę odliczyć darowiznę od podatku?

Tak. W przypadku osób fizycznych odliczyć można darowiznę do wysokości 6%.

Czy mogę zmienić kwotę miesięcznej darowizny? Jak?

Tak, w tym celu napisz do nas na adres: platnosci@otwarteklatki.pl uwzględniając w wiadomości swoje imię, nazwisko, adres mailowy i informację dotyczącą wysokości kwoty miesięcznej darowizny.

Czy mogę zrezygnować z usługi płatności cyklicznych?

Tak, w tym celu napisz do nas na adres: platnosci@otwarteklatki.pl uwzględniając w wiadomości swoje imię, nazwisko i adres mailowy. Płatność zostanie anulowane w ciągu 7 dni od daty zgłoszenia.

Kiedy pobierana jest opłata cykliczna?

Pierwsza płatność zostanie zaksięgowana bezpośrednio po wpłacie, a następna wpłata zostanie pobrana po 30 dniach.

Co zrobić, gdy moja karta straci ważność?

Nasz system płatności współpracuje z sieciami kart i automatycznie próbuje aktualizować zapisane dane karty, gdy klient otrzymuje nową kartę (np. w sytuacji wymiany karty, której termin ważności upłynął lub karty, która została zgłoszona jako zagubiona lub skradziona). Pozwala to na korzystanie z usługi bez przerw i zmniejsza potrzebę zbierania nowych danych o karcie. W razie wątpliwości możesz napisać do nas na adres: platnosci@otwarteklatki.pl

Czy darowizny on-line za pomocą kart płatniczych są bezpieczne?

Tak, dbamy o to, aby zapewnić najwyższe bezpieczeństwo Twoich danych! Proces płatności cyklicznych odbywa się za pomocą bezpiecznego systemu Stripe, który został poddany audytowi przez niezależnego eksperta ds. bezpieczeństwa kwalifikowanego PCI (QSA) i jest certyfikowany jako dostawca usług na poziomie 1 PCI. Jest to najbardziej rygorystyczny poziom certyfikacji dostępny w branży płatniczej. Wszystkie numery kart są szyfrowane, przesyłane i przechowywane z zachowaniem restrykcyjnych procedur i standardów bezpieczeństwa.

Jeśli masz dodatkowe pytania, napisz do nas: platnosci@otwarteklatki.pl
To naprawdę kilka bardzo prostych kroków, dzięki którym jesteś w stanie zmienić los zwierząt na fermach futerkowych! Pamiętaj, że tylko w tym miesiącu masz szansę zdobyć dla nas 200 zł, decydując się na dołączenie do stałych darczyńców. To jak, działamy razem?

Dołącz do stałych darczyńców już dzisiaj!

Kliknij i zdobądź dla zwierząt dodatkowe 200 zł!