Tylko dzięki wsparciu od wyjątkowych osób, które troszczą się o los zwierząt, możliwe jest działanie, aby odmienić ich los. Chcemy, aby pomaganie było dla Ciebie jak najbardziej wygodne, dlatego poniżej przedstawiamy 5 aplikacji, za pomocą których możesz wesprzeć walkę o lepszy los dla zwierząt!

Revolut

Revolut to aplikacja bankowa do zarządzania finansami i płatności bezgotówkowych, która umożliwia także o wiele więcej – między innymi wygodne i szybkie przekazanie darowizny na pomoc zwierzętom!

W aplikacji dostępne są aż 3 sposoby, na jakie można wesprzeć walkę o lepszy los dla zwierząt:

 • jednorazowa darowizna
 • automatyczna darowizna cykliczna — wystarczy, że ustawisz ją raz, aby regularnie pomagać zwierzętom!
 • odliczanie drobnych to bardzo ciekawy i wygodny sposób, by pomagać! Kwoty Twoich transakcji zostaną zaokrąglone do najbliższej całości, a różnica trafi na pomoc zwierzętom. Np. kiedy zapłacisz za kawę 11,50 zł, to 50 gr zostanie automatycznie przekazane jako darowizna. Wydaje się, że to niewiele? Dla zwierząt każda pomoc ma ogromne znaczenie! Twoja pomoc w postaci drobnych z czasem będzie bardzo ważnym wkładem w odmianę losu zwierząt. Dodatkowo możesz zadecydować, czy chcesz zwielokrotnić przekazywane drobne, np. 2, 5 czy nawet 10 razy.

Aby pomóc zwierzętom w Revolut, pobierz aplikację, załóż darmowe konto, a następnie:

 1. W zakładce „Centrum” kliknij przycisk „Darowizny” (ikona z sercem).
 2. Z listy organizacji wybierz Otwarte Klatki.
 3. Wybierz, w jaki sposób chcesz pomagać zwierzętom! Możesz dokonać jednorazowej darowizny, klikając przycisk „Wpłać”, a także włączyć darowiznę cykliczną i przekazywanie drobnych. 100% środków trafi na pomoc zwierzętom!
Jak pomóc zwierzętom z Revolut - instrukcja krok po kroku, jak przekazać darowiznę w aplikacji.
Jak pomóc zwierzętom z Revolut – instrukcja krok po kroku.

PayPal

PayPal to aplikacja ułatwiająca bezpieczne zakupy w Internecie. Umożliwia powiązanie z kontem swoich kart płatniczych oraz rachunków bankowych, aby sprawnie dokonywać płatności bezgotówkowych. W aplikacji można również przekazać darowiznę na pomoc zwierzętom! Darowizna nie jest objęta prowizją, więc 100% środków trafi na pomoc zwierzętom.

Aby przekazać darowiznę na Otwarte Klatki, załóż darmowe konto w PayPal, zainstaluj aplikację, a następnie:

 1. W zakładce „Zapłać” wybierz kategorię „Darowizny”. Z listy organizacji wybierz Otwarte Klatki (jesteśmy jedną z wyróżnionych organizacji, więc Otwarte Klatki powinny widnieć na górze listy).
 2. Wejdź w profil Otwartych Klatek i kliknij „Przekaż darowiznę”.
 3. Wybierz kwotę wsparcia i kliknij „Dalej”, aby sfinalizować płatność.
Jak przekazać darowiznę w aplikacji PayPal - instrukcja krok po kroku.
Jak przekazać darowiznę w aplikacji PayPal – instrukcja krok po kroku.

FaniMani

Dzięki FaniMani możesz za darmo pomagać zwierzętom, robiąc zakupy przez Internet! Do FaniMani należy już ponad 1600 sklepów z wielu różnych branży, więc na pewno znajdziesz wśród nich to, co planujesz kupić. Jeżeli skorzystasz przy zakupach z FaniMani, to średnio 2,5% wartości Twoich zakupów pomoże zwierzętom — bez żadnych dodatkowych kosztów dla Ciebie! Z FaniMani możesz korzystać w formie wtyczki do przeglądarki internetowej (Chrome i Firefox), a także w postaci aplikacji na telefon.

Jak krok po kroku pomóc zwierzętom w aplikacji FaniMani?

UWAGA: Zakładając konto na FaniMani, wybierz Otwarte Klatki jako organizację, którą chcesz wesprzeć. Jeżeli masz już konto, ale wspierasz inną organizację, możesz zmienić wybraną organizację w ustawieniach konta.

 1. Po otwarciu aplikacji wybierz z listy sklep, w którym chcesz zrobić zakupy.
 2. Po przejściu na profil sklepu kliknij „Przejdź do sklepu i pomagaj”.
 3. Poczekaj parę sekund, aż załaduje się strona internetowa wybranego przez Ciebie sklepu. Zrób zakupy tak, jak zazwyczaj — darowizna została już aktywowana i zostanie automatycznie przekazana na pomoc zwierzętom!
Jak pomóc zwierzętom w aplikacji FaniMani - instrukcja krok po kroku.
Jak pomóc zwierzętom w aplikacji FaniMani – instrukcja krok po kroku.

Allegro

Dzięki Allegro Charytatywni możesz wystawiać przedmioty na licytacje, a zysk trafi na pomoc zwierzętom! Możesz również oczywiście brać udział w licytacjach. Przedmioty można dodawać i kupować przez cały rok, jednak największa ich ilość pojawia się na początku grudnia, kiedy organizujemy licytacje z okazji urodzin Otwartych Klatek. To doskonała okazja, żeby kupić wyjątkowy prezent dla siebie lub bliskich, a jednocześnie pomóc zwierzętom! Wielu artystów, rękodzielników, etycznych marek i znanych osób przekazuje wtedy przedmioty na licytacje. W tym roku akcja potrwa od 1 do 10 grudnia.

PaySperience

PaySperience to aplikacja, która umożliwia dokonywanie i odbieranie płatności za pomocą kodów QR. Stanowi dzięki temu bardziej ekologiczną alternatywę dla terminali i kart płatniczych, które po czasie stają się elektrośmieciami. Również z użyciem PaySperience możesz wesprzeć Otwarte Klatki! Aby przekazać darowiznę, załóż darmowe konto w PaySperience, zainstaluj aplikację i zeskanuj nasz indywidualny kod QR:

Zeskanuj ten kod w aplikacji PaySperience, aby przekazać darowiznę na Otwarte Klatki.

Wszystkie płatności z użyciem PaySperience są darmowe, więc 100% środków trafi na pomoc zwierzętom.


Chcesz pomóc zwierzętom, ale nie chcesz instalować żadnej z aplikacji, o których pisaliśmy? Przekaż darowiznę na naszej stronie:

lub wesprzyj zwierzęta przelewem tradycyjnym na konto: 

81 2030 0045 1110 0000 0257 1960
Tytuł przelewu: darowizna
Stowarzyszenie Otwarte Klatki
ul. Grottgera 16/1, 60-758 Poznań

Każda złotówka to ogromna pomoc dla zwierząt, dlatego niezależnie od formy wsparcia, na jaką się zdecydujesz — dziękujemy, że walczysz o lepszą przyszłość dla nich! 💜