Klub Otwartych Klatek powstał z myślą o osobach, które kochają zwierzęta i chcą mieć realny wpływ na ich los. W tym wpisie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące członkostwa w Klubie oraz metod płatności.

W tym wpisie znajdziesz odpowiedzi na pytania:


Czym jest Klub Otwartych Klatek?

Klub Otwartych Klatek to niesamowita społeczność, którą tworzą osoby wyróżniające się wyjątkową empatią do zwierząt. Razem jesteśmy silniejsi i pokazujemy, że los zwierząt jest ważny dla społeczeństwa. Dołączając do Klubu, dajesz świadectwo swojej wrażliwości. Zwierzęta nie są Ci obojętne i nie zgadzasz się na ich okrutne traktowanie. Razem z nami przystępujesz do walki o ich lepszy los.

Wszyscy członkowie Klubu decydują się na przekazanie na Otwarte Klatki regularnych darowizn w wysokości 30 zł miesięcznie. Pamiętaj, że to zaledwie 1 zł dziennie, a dzięki temu masz ogromny wpływ na los zwierząt żyjących na fermach przemysłowych. Twoje regularne wsparcie pomaga nam działać skuteczniej, bo dzięki temu jesteśmy w stanie lepiej zaplanować nasze przyszłe starania i skuteczniej walczyć w obronie naszych mniejszych przyjaciół.

Stworzyliśmy Klub Otwartych Klatek w odpowiedzi na Wasze prośby i zrezygnowaliśmy z formy składek członkowskich na rzecz darowizn, aby każda wspierająca nas osoba mogła odliczyć te kwoty od podatku.


W jaki sposób dołączyć do Klubu Otwartych Klatek?

Dzięki połączeniu swojej karty z naszym systemem od razu dołączasz do Klubu OK i nie musisz pamiętać co miesiąc o przekazaniu darowizny. Od tego momentu wspólnie z nami walczysz o lepszy los dla zwierząt każdego dnia!

To bardzo proste:

  1. Wejdź na stronę www.otwarteklatki.pl/klub-OK
  2. Wybierz kwotę miesięcznej darowizny, którą chcesz przekazać na pomoc zwierzętom (przy darowiźnie nie niższej niż 30 zł dołączasz do Klubu)
  3. Podaj swoje dane: imię, adres mailowy
  4. Wpisz dane swojej karty płatniczej (dowolna, nie musi to być karta kredytowa)
  5. Od teraz z Twojej karty co miesiąc, automatycznie będzie pobierana wskazana przez Ciebie kwota i pomagając, stajesz się częścią zmiany!
  6. Podłączając swoją kartę, automatycznie dołączasz do Klubu
  7. Dziękujemy Ci za to, że jesteś razem z nami!

Twoje dane są w 100% bezpieczne, nasza strona jest chroniona certyfikatem bezpieczeństwa wysokiej jakości. Nie przechowujemy danych Twojej karty.

Zapisz się do Klubu Otwartych Klatek

I zostań bohaterem dla zwierząt!

Dołącz


Czy jeśli do tej pory byłem/am członkiem wspierającym i wpłacałem/am regularnie 20 zł składki członkowskiej miesięcznie, muszę zacząć płacić więcej, aby być w Klubie OK?

Nie, ogromnie doceniamy wsparcie, które do tej pory otrzymywaliśmy od wszystkich członków wspierających nasze stowarzyszenie, to dzięki Wam mogliśmy się rozwinąć i stworzyć tak niesamowitą społeczność. Wszystkie osoby, które do tej pory były naszymi członkami wspierającymi i zechcą dalej nas wspierać, mogą dołączyć do Klubu z dotychczasową wysokością składki członkowskiej, czyli 20 zł miesięcznie.

Ważne! Jeśli do tej pory przelewałeś/aś składki członkowskie zwróć uwagę, aby zmienić tytuł przelewu na “darowizna”, a dzięki temu będziesz mógł odliczyć wpłaty od podatku i pozostać w Klubie Otwartych Klatek.


Nie chcę podpinać swojej karty, ale chcę być w Klubie, jak to zrobić?

Podłączając swoją kartę płatności, automatycznie dołączasz do Klubu Otwartych Klatek i nie musisz pamiętać o płatnościach, będą się działy automatycznie.

Jeśli chcesz dołączyć, używając innej metody płatności (przelew tradycyjny lub przez transfery online) zostaniesz dodany do naszej bazy członków Klubu OK przy najbliższej aktualizacji, którą robimy kwartalnie. Polecamy ustawienie w swoim systemie bankowości opcji stałego przelewu (stałego zlecenia), wówczas nie będziesz musieć pamiętać o regularnych wpłatach, a Twój bank zrobi to za Ciebie. Jeśli nie chcesz czekać na naszą aktualizację i dołączyć do Klubu już dziś, możesz napisać do nas wiadomość: [email protected]


Jak ustawić w swoim banku stały przelew/zlecenie stałe?

Zlecenie stałe, czy stały przelew to usługa, którą samodzielnie ustawiasz w swoim systemie bankowości. Usługa ta jest bezpłatna we wszystkich bankach, a pozwala Ci realizować przelewy określonych z góry kwot, w regularnych odstępach. Dzięki temu nie musisz co miesiąc pamiętać o przelewie, a Twoja pomoc Otwartym Klatkom jest regularna!

Specjalnie dla naszych odbiorców stworzyliśmy poradnik, jak zrealizować stałe zlecenie we wszystkich popularnych bankach: Poradnik – Jak ustawić stałe zlecenie w swoim banku 


Dlaczego warto przekazywać darowizny co miesiąc, a nie jednorazowo?

Dołączając do Klubu Otwartych Klatek i podpinając swoją kartę płatności, decydujesz się na regularne, cykliczne płatności, które automatycznie są pobierane z Twojego konta. Innym pomocnym rozwiązaniem jest ustawienie w swoim banku automatycznego stałego przelewu. Dzięki tym metodom wspierasz nas regularnie i nie musisz co miesiąc pamiętać o przekazaniu darowizny, która jest niezwykle cenna dla zwierząt.

Każdy rodzaj wsparcia jest dla nas naprawdę bardzo cenny i dziękujemy za każdą złotówkę, którą wspierasz nasze działania. Bez pomocy Twojej i innych naszych darczyńców nie bylibyśmy w stanie efektywnie pomagać zwierzętom. Jednak Twoje regularne wsparcie pomaga nam działać skuteczniej, bo dzięki temu jesteśmy w stanie lepiej zaplanować nasze przyszłe starania.

Walka z przemysłem hodowlanym to walka z niezwykle silnym przeciwnikiem, który posiada ogromny budżet na to, aby skutecznie utrudniać nam działania na rzecz zwierząt. Wciąż musimy być przygotowani do podejmowania tej nierównej walki w obronie zwierząt, dlatego Twoje regularne wsparcie pomaga nam uwierzyć, że wspólnie mamy siłę, aby zwyciężyć!Zapisz się do Klubu Otwartych Klatek

I zostań bohaterem dla zwierząt!

Dołącz

Jak mogę się wypisać z Klubu?

W każdej chwili możesz zrezygnować z płatności. Możesz po prostu zaprzestać dokonywania wpłat, jeśli robisz to tradycyjną metodą. Jeśli chcesz odpiąć swoją kartę płatności, napisz na adres: [email protected], podając swój adres mailowy, który został zarejestrowany, a my w ciągu 7 dni od zgłoszenia odłączymy Twoją kartę.


Chcę wpłacać w czyimś imieniu, jak to zrobić?

Jeśli chcesz opłacać w czyimś imieniu członkostwo w Klubie, napisz do nas maila z informacjami: w jakiej formie wpłacasz darowizny oraz podaj imię i nazwisko osoby, która ma być zapisana w Klubie Otwartych Klatek na [email protected]


Jak mogę zmienić wysokość darowizny?

By pozostać członkiem Klubu Otwartych Klatek, należy wpłacać kwotę nie mniejszą niż 30 zł miesięcznie (w przypadku, gdy byłeś do tej pory naszym członkiem wspierającym, możesz kontynuować wpłaty 20 zł miesięcznie). Jeśli chcesz zmienić wysokość pobieranej darowizny z Twojej karty, to wystarczy, że napiszesz do nasz maila na adres: [email protected] z informacją, na jaką kwotę chcesz dokonać zmiany, a my w ciągu 7 dni zmienimy wysokość pobieranej darowizny z Twojej karty.


Czy mogę odliczyć darowiznę od podatku?

Tak, wszystkie darowizny, którymi wspierasz Otwarte Klatki, możesz odliczyć od podatku.

Ważne: Pamiętaj, jeśli do tej pory przelewałeś/aś składki członkowskie, aby zmienić tytuł przelewu na “darowizna”. Przelewy o tytule “składka członkowska” z powodów księgowych nie mogą zostać odliczone od podatku.
www.otwarteklatki.pl/klub-OK

Kiedy pobierana jest opłata cykliczna?

Pierwsza płatność zostanie zaksięgowana bezpośrednio po wpłacie, a następna wpłata zostanie pobrana po 30 dniach.


Co zrobić, gdy moja karta straci ważność?

Gdy Twoja karta straci ważność, to automatyczne obciążanie karty powinno ustać. W razie wznowienia lub zmiany karty zachęcamy do odwiedzenia ponownie strony Klubu  i ustawienie regularnej darowizny na nowej karcie.


Czy darowizny on-line za pomocą kart płatniczych są bezpieczne?

Tak, dbamy o to, aby zapewnić najwyższe bezpieczeństwo Twoich danych. Proces płatności cyklicznych odbywa się za pomocą bezpiecznego systemu Stripe, który został poddany audytowi przez niezależnego eksperta ds. bezpieczeństwa kwalifikowanego PCI (QSA) i jest certyfikowany jako dostawca usług na poziomie 1 PCI. Jest to najbardziej rygorystyczny poziom certyfikacji dostępny w branży płatniczej. Wszystkie numery kart są szyfrowane, przesyłane i przechowywane z zachowaniem restrykcyjnych procedur i standardów bezpieczeństwa.