Właśnie kończy się 2021 rok. W tym momencie miliony zwierząt: lisów, norek i jenotów są zabijane na fermach, kończąc swoje życie przepełnione cierpieniem. Jedyne, co po nich pozostaje to futro – które miało im zapewniać ochronę, ale człowiek zdecydował inaczej – że w tym okrutnym procederze, jakim jest ubój, pozbawi zwierzęta życia. 

Potrzebna Twoja pomoc!

Jeżeli chcesz, aby Twój sprzeciw wobec okrucieństwa na fermach zamienił się w pomoc dla nich – dołącz do stałych darczyńców. To właśnie Twoja comiesięczna darowizna może zmienić życie zwierząt – każde z nich czeka na Twoją pomoc.

Te święta dla nich nie będą magiczne.

Przed nami święta, które spędzimy tak jak lubimy. Ten przerażony lis, który nie rozumie co się z nim dzieje, spędzi je klatce. Spędzi w niej też resztę życia – nigdy nie rozprostuje łap. Druciane ściany więżą go, a na dodatek stale wbijają mu się w łapy i często je kaleczą. Ten lis czuje strach nie tylko swój, ale też swoich towarzyszy, z którymi zakończy swoje życie w równie bolesny sposób – przez porażenie prądem

Potrzebna zmiana!

Nieprzerwanie, od prawie 10 lat Otwarte Klatki walczą o zakaz hodowli zwierząt na futro. Wierzymy, że z Twoją pomocą może nam się to udać. Wystartowaliśmy ze zbiórką pod adresem https://www.otwarteklatki.pl/zbiorka/wszyscy-razem. Dzięki Twojemu wsparciu będziemy: 

  • kontynuować pracę nad wprowadzeniem ustawy zakazującej hodowli zwierząt na futra
  • przeprowadzać śledztwa i interwencje, które obnażą okrutne warunki życia zwierząt
  • przypominać politykom o danych obietnicach, które miały zakończyć to cierpienie
  • rozmawiać z lokalnymi społecznościami, których życie jest zagrożone przez obecność ferm wokół ich domów
  • współpracować z mediami, aby pokazywać prawdę o tym okrutnym biznesie

Dołącz do walki i pomóż ocalić miliony zwierząt. Razem możemy więcej!

Jesteś świadkiem ogromnego cierpienia zwierząt – tylko Ty możesz im pomóc. 

Dołącz do naszej zbiórki – wszyscy razem stańmy po stronie zwierząt! Jesteśmy ich nadzieją.

Pomóż tym, którzy najbardziej Cię potrzebują:

Bądź głosem zwierząt – dołącz do naszej akcji jeszcze dziś i wszyscy razem stańmy w walce o życie zwierząt! Nie poddawajmy się!

autorka: Basia Piętoń